EN | DE
 
 

 

strona główna
kim jesteśmy
misja
wydania
katalog
warunki
biuletyn
kontakt

Jak?

W cenie każdej pozycji z naszego katalogu mieści się 1 „egzemplarz główny” utworu w wersji papierowej oraz licencja upoważniająca do legalnego powielania utworu na potrzeby jednego zespołu. Przekazywane utworu innym zespołom przez wypożyczenie, odsprzedaż itp. (dotyczy to również grup pod tym samym kierownictwem) jest niedozwolone. Korzystanie z utworu przez kolejny zespół wymaga zakupienia dodatkowej licencji.

Aby możliwie jak najuczciwiej potraktować różne typy chórów, ostatecznie zdecydowaliśmy się na licencjonowanie w dwóch „rozmiarach”: grupy złożone z nie więcej niż 20 chórzystów są upoważnione do zakupu naszych licencji po cenie nieco niższej niż grupy mające ponad 20 chórzystów. Jednakże cena licencji nie rośnie w aż tak dużym stopniu, na jaki wskazywałaby wielkość grupy.

Krótko mówiąc: mniej niż 20 chórzystów - zamówienie z ceną a, więcej niż 20 chórzystów - zamówienie z ceną b, upoważniającą do wykonania niezbędnej liczby kopii.

Formy płatności:

  • Przelewem na konto (72 1140 2004 0000 3102 3099 8795 w mBank) - zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania przelewu.
  • Za zaliczeniem pocztowym - zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia. Do kosztów przesyłki dodana zostanie opłata pobierana za usługę przez Pocztę Polską w wysokości 8 zł. Ta metoda dostępna jest jedynie na terenie Polski - sprzedaż w ten sposób za granicę nie ma sensu, ponieważ opłaty pocztowe znacznie wtedy rosną!
  • PayPal (metoda zalecana dla zamówień międzynarodowych; gdyby ktoś z Polski chciałby skorzystać z tej metody, prosimy o kontakt e-mail w celu ustalenia szczegółów): poprzez przesłanie wymaganej sumy na konto PayPal firmy z użyciem adresu e-mail ad.artem.musicae@gmail.com. W takim przypadku prosimy również o podanie nazwy chóru, dla którego ma być przeznaczona licencja, oraz dopisek „Nuty - zamówienie z dnia dd.mm.2008” (aby zapewnić szybką identyfikację przelewu i wysłanie zamówienia). Ta metoda wymaga dodatkowej opłaty w kwocie 18 zł, która pokryje część kosztów transakcji pobieranych przez PayPal od kont firmowych.

© Adam Jarczyk & Monika Fahrnberger, 2008